Strona główna
Oferta lakiernictwo blacharstwo
Kontakt

POMOC DROGOWA

+48 501 601 544, +48 602 587 655

WSPÓŁPRACA

Ergo Hestia, MTU, InterRisk

Blacharstwo

AUTO COMPLEX LAK

Warsztat blacharski wyposażony jest w nowoczesny system pomiarowy firmy AUTOROBOT, który pozwala na przywrócenie wymiarów wszystkich punktów karoserii do pierwotnego stanu sprzed wypadku. System ten zawiera dane pomiarowe nadwozia i podwozia dla 2500 typów-marek samochodów i jest na bieżąco aktualizowany o nowe modele samochodów. Pozwala zapewnić najwyższą jakość napraw powypadkowych. Firma AUTOROBOT jest liderem w dziedzinie trójwymiarowego pomiaru geometrii karoserii samochodowej.

 

Naprawy blacharskie wykonujemy na ramie naprawczej, dzięki której możemy usunąć każdy typ uszkodzenia karoserii.

Posiadamy urządzenie CAR SPOTTER do naprawy blach profili zamkniętych. W skład urządzenia wchodzi mikroprocesorowa zgrzewarka punktowa do blach ocynkowanych oraz stali niskowęglowych jak również elektroda węglowa, która pozwala na nagrzewanie
i spęczanie blachy bez użycia palnika gazowego. Użycie CAR SPOTTER’a zapewnia profesjonalną naprawę bez dużej ingerencji mechanicznej.

Na wyposażeniu warsztatu blacharskiego znajduje się również migomat
do spawania stali, stali nierdzewnej, aluminium oraz lutospawania (MIG) wysokogatunkowych stali za pomocą drutu CuSi i CuAl. Zaletą lutospawnia jest zmniejszenie ubytków topnienia powłoki, zmniejszenie strefy podgrzania jak również odporność spoiny na korozję .

Ponad to istnieje możliwość naprawy i spawania części plastikowych za pomocą zszywacza, zgrzewarki do plastików.

W ramach naszych usług oferujemy wymianę i sprzedaż szyb samochodowych
oraz układów wydechowych ( tłumików).

W zależności od potrzeb klienta kompletujemy oryginalne części, zamienniki bądź części używane.

W celu zapewnienia wysokiej jakości usług, nasza kadra pracownicza na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach na temat nowoczesnych technologii napraw karoserii samochodowych.

 

Certyfikaty:

POMOC DROGOWA

Zajmujemy się holowaniem uszkodzonego samochodu z miejsca wypadku do warsztatu. Transportujemy również auta według życzenia klienta.

Więcej »

WSPÓŁPRACA

W zakresie likwidacji szkód współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak ERGO HESTIA, MTU, INTERRISK. Współpracujemy z dystrybutorami materiałów lakierniczych, hurtowniami motoryzacyjnymi oraz autoryzowanymi dostawcami części samochodowych

Więcej »

POZOSTAŁE USŁUGI


Auto Complex-Lak to firma nowoczesna, wykonująca naprawy w sposób fachowy i profesjonalny dzięki wyposażeniu w sprzęt nowoczesnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu. Bierzemy udział w szkoleniach dzięki czemu poznajemy nowe technologie, które systematycznie wprowadzamy do naszej firmy. Naprawy lakiernicze wykonujemy na jednych z najlepszych materiałów lakierniczych, wodorozcieńczalny system firmy NEXA AUTOCOLOR AQUA BASE PLUS.