Strona główna
Oferta lakiernictwo blacharstwo
Kontakt

POMOC DROGOWA

+48 501 601 544, +48 602 587 655

WSPÓŁPRACA

Ergo Hestia, MTU, InterRisk

Współpraca

AUTO COMPLEX LAK

W zakresie likwidacji szkód współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak ERGO HESTIA, MTU,AXA . Współpracujemy z dystrybutorami materiałów lakierniczych, hurtowniami motoryzacyjnymi oraz autoryzowanymi dostawcami części samochodowych, co daje nam możliwości zakupu części w dobrych cenach, a w efekcie obniżenie kosztów naprawy. Współpracujemy z serwisami mechanicznymi, elektromechanicznymi jak i również z warsztatami tapicerskimi. Wykonujemy zlecenia dla warsztatów blacharskich, a także świadczymy usługi lakierowania przemysłowego.

 

Nasi partnerzy:

 

                                     

 

              Znalezione obrazy dla zapytania uniqa

Znalezione obrazy dla zapytania generali                    Znalezione obrazy dla zapytania balcia insurance        

                         

 

Znalezione obrazy dla zapytania proama            Znalezione obrazy dla zapytania innovation group poland

 

 

POMOC DROGOWA

Zajmujemy się holowaniem uszkodzonego samochodu z miejsca wypadku do warsztatu. Transportujemy również auta według życzenia klienta.

Więcej »

WSPÓŁPRACA

W zakresie likwidacji szkód współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak ERGO HESTIA, MTU, INTERRISK. Współpracujemy z dystrybutorami materiałów lakierniczych, hurtowniami motoryzacyjnymi oraz autoryzowanymi dostawcami części samochodowych

Więcej »

POZOSTAŁE USŁUGI


Auto Complex-Lak to firma nowoczesna, wykonująca naprawy w sposób fachowy i profesjonalny dzięki wyposażeniu w sprzęt nowoczesnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu. Bierzemy udział w szkoleniach dzięki czemu poznajemy nowe technologie, które systematycznie wprowadzamy do naszej firmy. Naprawy lakiernicze wykonujemy na jednych z najlepszych materiałów lakierniczych, wodorozcieńczalny system firmy NEXA AUTOCOLOR AQUA BASE PLUS.