Strona główna
Oferta lakiernictwo blacharstwo
Kontakt

POMOC DROGOWA

+48 501 601 544, +48 602 587 655

WSPÓŁPRACA

Ergo Hestia, MTU, InterRisk

Współpraca

AUTO COMPLEX LAK

W zakresie likwidacji szkód współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak ERGO HESTIA, GENERALI. Współpracujemy z dystrybutorami materiałów lakierniczych, hurtowniami motoryzacyjnymi oraz autoryzowanymi dostawcami części samochodowych, co daje nam możliwości zakupu części w dobrych cenach, a w efekcie obniżenie kosztów naprawy. Współpracujemy z serwisami mechanicznymi, elektromechanicznymi jak i również z warsztatami tapicerskimi. Wykonujemy zlecenia dla warsztatów blacharskich, a także świadczymy usługi lakierowania przemysłowego.

 

Nasi partnerzy:

 

                                     

 

              

Znalezione obrazy dla zapytania generali                    Znalezione obrazy dla zapytania balcia insurance        

                         

 

            Znalezione obrazy dla zapytania innovation group poland

 

 

POMOC DROGOWA

Zajmujemy się holowaniem uszkodzonego samochodu z miejsca wypadku do warsztatu. Transportujemy również auta według życzenia klienta.

Więcej »

WSPÓŁPRACA

W zakresie likwidacji szkód współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak ERGO HESTIA, MTU, INTERRISK. Współpracujemy z dystrybutorami materiałów lakierniczych, hurtowniami motoryzacyjnymi oraz autoryzowanymi dostawcami części samochodowych

Więcej »

POZOSTAŁE USŁUGI


Auto Complex-Lak to firma nowoczesna, wykonująca naprawy w sposób fachowy i profesjonalny dzięki wyposażeniu w sprzęt nowoczesnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu. Bierzemy udział w szkoleniach dzięki czemu poznajemy nowe technologie, które systematycznie wprowadzamy do naszej firmy. Naprawy lakiernicze wykonujemy na jednych z najlepszych materiałów lakierniczych, wodorozcieńczalny system firmy NEXA AUTOCOLOR AQUA BASE PLUS.