Strona główna
Oferta lakiernictwo blacharstwo
Kontakt

POMOC DROGOWA

+48 501 601 544, +48 602 587 655

WSPÓŁPRACA

Ergo Hestia, MTU, InterRisk

Lakiernictwo

AUTO COMPLEX LAK

W naszym warsztacie lakierowanie odbywa się w profesjonalnej kabinie lakierniczej, co znacznie przyspiesza cały proces lakierowania, jak również suszenia polakierowanej powierzchni. Proces technologiczny przygotowania samochodu (elementów do lakierowania)odbywa się w strefie przygotowawczej, która ułatwia prace lakiernikom oraz ma wpływa na dokładność wykonywanych prac. Lepsza jakość naprawy uzyskiwana jest dzięki zastosowaniu promiennika służącego do suszenia przygotowanej powierzchni ( odsuszanie międzywarstw), zapobiega to tworzeniu się kraterów tzw. mapowania. Dzięki długoletniemu doświadczeniu w wykonywanych pracach lakierniczych oraz zastosowaniu profesjonalnego mieszalnika lakierów mamy możliwość dobrania odpowiedniego odcienia koloru, a co za tym idzie, brak śladów naprawy.

 

Wyposażenie lakierni

 

Kabina lakiernicza YOKY STAR. Profesjonalna kabina, spełniająca normy ekologiczne. Wyposażona jest w filtry, co pozwala uzyskać wysokiej jakości powłokę lakierniczą i co ważne skraca czas prac lakierniczych.

Strefa przygotowawcza YOKY Star Odnowiona strefa, w której wykonujemy prace związane z przygotowaniem pojazdu do lakierowania. Ulokowane są tam dwa osobne pomieszczenia, jedno przystosowane do szlifowania, a drugie do suszenia.

Mieszalnik lakierów NEXA AUTOCOLOR SYSTEM AQUABASE PLUS. Mieszalnik lakierów wodorozcieńczalnych, zapewnia idealne wykończenie napraw lakierniczych, znacznie skraca czas naprawy i dokładnie odwzorowuje oryginalny kolor.

Pistolety do suszenia lakierów SAT DRY JET. Pistolet ten zwiększa efektywność przy suszeniu lakierów wodnych, a co za tym idzie przyspiesza czas naprawy.


 

Pistolety SATA JET 4000 B RP. Narzędzie jest extra szybkie i wysokowydajne. Stopień nanoszenia materiału jest zgodny z normami LZO. Czołowi producenci lakierów potwierdzają doskonałe wyniki lakierowania w pracy ze wszystkimi systemami lakierniczymi co przekłada się na jakość oferowanych usług.

 


Filtr SATA. Jest to kombinacja filtrów dla 100% czystego sprężonego powietrza, co w efekcie pozwala uniknąć błędów w lakierowaniu i chroni przed poprawkami.

Szlifierki MIRKA DEROS 650CV. Szlifierka elektryczna z bardzo wydajnym silnikiem bez szczotkowym, dzięki któremu narzędzie posiada wystarczającą moc aby wykonać każdą prace, a centralny wlot powietrza poprawia cyrkulacje powietrza i zwiększa zdolność odprowadzania pyłu z centralnego obszaru nakładki.

 


Odkurzacz mobilny CLEANTEX CTL 26. Sprzęt posiada wysoką moc ssania dzięki kompaktowej turbinie o dużej wydajności, schowek na wąż i przewód dla większego porządku i bezpieczeństwa, optymalny worek filtrujący SELFCLEAN. Posiada funkcje odsysania na mokro i sucho.

 

Dwusystemowa myjnia lakiernicza ROSAUTO 185CX. Bogato wyposażona myjnia posiada dwie komory. Komora lewa przeznaczona jest do mycia pistoletów i części zabrudzonych lakierami wodnymi. Natomiast komora prawa znajduje zastosowanie przy myciu pistoletów zabrudzonych lakierami rozpuszczalnikowymi. Urządzenie może być wykorzystywane zarówno manualnie jaki i automatycznie.
 

Promiennik INFRARR PRO42. Służy do suszenia lakierów, szpachli, podkładów, przez co znacznie skraca czas schnięcia. Poprawia jakość wykonywanych usług. 

Polerka rotacyjne SHINEX RAP 150. Wszechstronny geniusz o dłuższej pracy dzięki ergonomicznej konstrukcji. Jest uniwersalna do prac wykańczających, doskonale dostosowana do polerowania różnych powierzchni lakierowanych.

 

Polerka wibracyjno-rotacyjna RUPES LHR 15 ES BIG FOOT to najnowsza polerka elektryczna do polerowania trudnych powierzchni znacznie skraca czas polerowania i nie zostawia hologramów na polerowanych powierzchniach .

Destylarka rozpuszczalników CIEMME. Ekologiczne urządzenie, odzyskujące czysty rozpuszczalnik po przez proces destylacji, dzięki czemu obniżane są koszty związane z zakupem mniejszej ilości rozpuszczalnika.

 

 

 

Certyfikaty:

POMOC DROGOWA

Zajmujemy się holowaniem uszkodzonego samochodu z miejsca wypadku do warsztatu. Transportujemy również auta według życzenia klienta.

Więcej »

WSPÓŁPRACA

W zakresie likwidacji szkód współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak ERGO HESTIA, MTU, INTERRISK. Współpracujemy z dystrybutorami materiałów lakierniczych, hurtowniami motoryzacyjnymi oraz autoryzowanymi dostawcami części samochodowych

Więcej »

POZOSTAŁE USŁUGI


Auto Complex-Lak to firma nowoczesna, wykonująca naprawy w sposób fachowy i profesjonalny dzięki wyposażeniu w sprzęt nowoczesnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu. Bierzemy udział w szkoleniach dzięki czemu poznajemy nowe technologie, które systematycznie wprowadzamy do naszej firmy. Naprawy lakiernicze wykonujemy na jednych z najlepszych materiałów lakierniczych, wodorozcieńczalny system firmy NEXA AUTOCOLOR AQUA BASE PLUS.