Strona główna
Oferta lakiernictwo blacharstwo
Kontakt

POMOC DROGOWA

+48 501 601 544, +48 602 587 655

WSPÓŁPRACA

Ergo Hestia, MTU, InterRisk

Samochody zastępcze

AUTO COMPLEX LAK

Na czas likwidacji szkody naszym klientom udostępniamy samochody zastępcze. W ten sposób minimalizujemy trudności i niewygody związane z brakiem własnego auta . Przy szkodzie z OC za wynajem samochodu zastępczego rozliczamy się bezgotówkowo z firmą ubezpieczeniową. Podobnie postępuje się w przypadku szkody pokrywanej z AC, jeżeli pozwoli na to polisa ubezpieczeniowa zawarta przez właściciela samochodu z ubezpieczycielem.

 

Dostępne samochody zastępcze:

 

Fiat Punto(2015) segment B 

Renault Clio(2014) segment B

 

 

Toyota Auris(2016) segment C 1.33

Renault Megane(2014) segment C

 

 

Fiat Punto(2015) segment B 1.2

BMW E90 (2009) segment D

 

 

Renault Master (2008) autolaweta 

 

 

 

POMOC DROGOWA

Zajmujemy się holowaniem uszkodzonego samochodu z miejsca wypadku do warsztatu. Transportujemy również auta według życzenia klienta.

Więcej »

WSPÓŁPRACA

W zakresie likwidacji szkód współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak ERGO HESTIA, MTU, INTERRISK. Współpracujemy z dystrybutorami materiałów lakierniczych, hurtowniami motoryzacyjnymi oraz autoryzowanymi dostawcami części samochodowych

Więcej »

POZOSTAŁE USŁUGI


Auto Complex-Lak to firma nowoczesna, wykonująca naprawy w sposób fachowy i profesjonalny dzięki wyposażeniu w sprzęt nowoczesnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu. Bierzemy udział w szkoleniach dzięki czemu poznajemy nowe technologie, które systematycznie wprowadzamy do naszej firmy. Naprawy lakiernicze wykonujemy na jednych z najlepszych materiałów lakierniczych, wodorozcieńczalny system firmy NEXA AUTOCOLOR AQUA BASE PLUS.