Strona główna
Oferta lakiernictwo blacharstwo
Kontakt

POMOC DROGOWA

+48 501 601 544, +48 602 587 655

WSPÓŁPRACA

Ergo Hestia, MTU, InterRisk

Rozliczenia bezgotówkowe

AUTO COMPLEX LAK

Przy naprawach bezgotówkowych naszym klientom oferujemy pełną obsługę szkody. Od holowania z miejsca wypadku przez zgłoszenie szkody w firmie ubezpieczeniowej, udział w oględzinach oraz nadzór nad przebiegiem likwidacji szkody. W ramach sieci partnerskich ERGO HESTIA, MTU oraz INTERRISK dokonujemy oględzin w warsztacie jak również bezpośrednio u klienta, a następnie przygotowujemy dokumentację związaną z likwidacją szkody. Klient decydując się na rozliczenie szkody bezgotówkowo nie musi angażować własnych środków finansowych. Dokonujemy zakupu części i materiałów lakierniczych niezbędnych do naprawy uszkodzonego pojazdu. Podczas naprawy przywracamy stan samochodu sprzed wypadku. Naprawiony samochód dostarczamy klientowi do domu ( door-to-door) , a rozliczenie za naprawę dokonujemy bezpośrednio z ubezpieczycielem, na podstawie odpowiednich upoważnień. 

POMOC DROGOWA

Zajmujemy się holowaniem uszkodzonego samochodu z miejsca wypadku do warsztatu. Transportujemy również auta według życzenia klienta.

Więcej »

WSPÓŁPRACA

W zakresie likwidacji szkód współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi takimi jak ERGO HESTIA, MTU, INTERRISK. Współpracujemy z dystrybutorami materiałów lakierniczych, hurtowniami motoryzacyjnymi oraz autoryzowanymi dostawcami części samochodowych

Więcej »

POZOSTAŁE USŁUGI


Auto Complex-Lak to firma nowoczesna, wykonująca naprawy w sposób fachowy i profesjonalny dzięki wyposażeniu w sprzęt nowoczesnej technologii i wieloletniemu doświadczeniu. Bierzemy udział w szkoleniach dzięki czemu poznajemy nowe technologie, które systematycznie wprowadzamy do naszej firmy. Naprawy lakiernicze wykonujemy na jednych z najlepszych materiałów lakierniczych, wodorozcieńczalny system firmy NEXA AUTOCOLOR AQUA BASE PLUS.